KUIDAS TOIMUB OSTU VORMISTAMINE? KUIDAS SAAN ARVE?

Ostu sooritamiseks ei ole vaja kliendiks registreeruda. E-poes ostu sooritamisel tuleb sisestada meiliaadress, kuhu kohe ostu sooritamise järel saabub tellimuse kinnitus ja arve.

Kui on soov arvet saada ettevõttele, palume sisestada ka ettevõtte nimi.

KAS MA SAAN KANGAID VAATAMA TULLA?

Meil ei ole füüsilist poodi. Eelneva kokkuleppe alusel on võimalik tulla kangaid vaatama või tellida kanga näidised. Aja kokkuleppimiseks palun helista 53484952.

KAS TOOTE VÄRVUS VASTAB TOOTEFOTOLE?

Toote juures on kasutatud enamasti tootja poolt tehtud fotosid. Kui toote värvus erineb tootefotol nähtavast, on lisatud toote juurde vastav märkus. Tulenevalt erinevatest valgustingimustest toote pildistamisel ja erinevatest ekraaniseadetest, võib toote värv originaalist veidi erineda. Võimalusel on lisatud toote juurde täiendavaid fotosid.

KAS SAAN TELLIDA PAKI VÄLISMAALE?

E-poes on võimalik ostu sooritamisel tellida pakk kulleriga Soome. Juhul kui soovite tellida ükskõik millisesse teise riiki üle maailma, palun kirjutage oma soovist info@kangakaubamaja.ee. Täpsustame transpordi hinna enne tellimuse esitamist.

TEGIN TELLIMUSE, KUID MULLE EI TULNUD TELLIMUSE KINNITUST JA ARVET?

Palun kontrolli igaks juhuks rämpsposti kausta. Kui ka seal ei ole tellimuse kinnitust ja arvet, siis võtke meiega ühendust aadressil info@kangakaubamaja.ee

TEGIN TELLIMUSE, AGA MAKSE EBAÕNNESTUS?

Palume sellisel juhul ühendust võtta info@kangakaubamaja.ee või telefonil 53 484952. Saame sellisel juhul saata meilile tehtud tellimuse arve ning tasuda on võimalik arve alusel.

KAS SAAN TELLITUD KANGASTELE ISE JÄRGI TULLA?

E-poes ostu sooritades on võimalik valida ise järele tulemine. Täpse aja kokkuleppimiseks palun helista 53484952.

KAS ON VÕIMALIK TEHA HULGITELLIMUST?

Jah, on ikka. Palume sellisel juhul ühendust võtta info@kangakaubamaja.ee või telefonil 53 484952. Saadame sulle personaalse hinnapakkumise!

KAS ON VÕIMALIK OSALEDA ETTETELLIMISES?

Teeme nii õmblustarvikute, kui ka kangaste osas ettetellimusi. Selleks liitu Facebooki grupiga Kangakaubamaja tellimused (https://www.facebook.com/groups/kangakaubamajatellimused)