Lihtsalt elegantne: Modal-French Terry Elegancy puhul kohtub maitsekas marmormuster säravate värvigradientidega. Seega näevad elegantsed kangad lihtsast mustrist hoolimata äärmiselt rafineeritud välja! Mustri lihtne elegants koos säravate värvigradientidega näeb eriti stiilne välja – kuid olenevalt mustrist saab seda ka juhuslikult või sportlikult kasutada! Elegantsus on noorte ja vanade jaoks absoluutne must have!

Modal-French Terry on suurepärase tunnetusega ja seda on väga mugav kanda. Pusadele, jakkidele, dressipükstele, toppidele ja kauni drapeeringu tõttu loomulikult ka kleitidele, seelikutele, kombinesoonidele ja muule: Õige kangas naistele, lastele, teismelistele… kõigile, kes armastavad erilist disaini!

Väike kogus elastaani annab väga mõnusa elastsuse mõlemas suunas – see tähendab, et võid ka kangast pöörata ja lasta värvitriipudel pikuti joosta!

Marmorkangas on saadaval kolmes värvitoonis: värvigradient-toon-toonis erinevates sinise või roosa-marja toonides ning ka väljendusrikkas mitmevärvilises gradiendis piparmündi-roosa-lilla. Need ei ole paneelid, vaid pidevad mustrid!